Kącik rodzica

Na zielono

Powrót do Aktualności

Drodzy Rodzice!

Dnia 10.03. 2020r. (tj. wtorek) o godzinie 9:00 odbędą się warsztaty pt."Pszczoły-nasi mali przyjaciele".

Powrót do Aktualności

Szanowni Rodzice i Opiekunowie

W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce rząd wprowadził nowe, ostrzejsze zasady bezpieczeństwa publicznego, w tym kolejne ograniczenia w przemieszczaniu się!

Od 1 kwietnia do odwołania, osoby do 18. roku życia nie mogą wyjść z domu bez opieki dorosłego opiekuna.

Tylko obecność rodzica, opiekuna prawnego lub kogoś dorosłego, usprawiedliwia obecność dzieci i młodzieży na ulicach i innych miejscach publicznych.

Wprowadzony został obowiązek utrzymania co najmniej 2-metrowej odległości między pieszymi, który dotyczy także rodzin i bliskich.

Wyłączeni z tego obowiązku będą:

- rodzice z dziećmi wymagającymi opieki (do 13. roku życia),

- a także osoby niepełnosprawne lub niemogące się samodzielnie poruszać i ich opiekunowie.

 

Ponadto został wprowadzony zakaz korzystania z parków, plaż, bulwarów, promenad i rowerów miejskich, a także terenów zielonych, pełniących funkcje publiczne. Zakaz dotyczy więc parków, zieleńców, promenad, bulwarów, ogrodów botanicznych i zoologicznych czy ogródków jordanowskich.  

 

Ostatnie doświadczenia pokazują, że są to miejsca, w których dochodzi do przebywania, przemieszczania i gromadzenia się ludzi, w tym młodzieży i rodziców z dziećmi, a tym samym – do zwiększenia szans na zakażenie. 

Prosimy o respektowanie nowych zasad bezpieczeństwa! Uczulmy także dzieci i młodzież na przestrzeganie tych zasad!

Brak respektowania obowiązków wynikających z władzy rodzicielskiej może skutkować pociągnięciem Państwa do odpowiedzialności prawnej.

Pozwoli to nam wszystkim uniknąć bądź zminimalizować ryzyko zarażenia.

Powrót do Aktualności

INFORMACJA

Szanowni Rodzice i Opiekunowie! W związku z sytuacją występowania koronawirusa w Polsce, a także mając na uwadze wprowadzenie nowych zasad bezpieczeństwa, w tym ograniczenia w przemieszczaniu się, Mazowiecka Policja w trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży apeluje o wzmożenie nadzoru nad pociechami. W tym trudnym dla wszystkich okresie, szczególnie istotne jest, aby respektować ustanowione zasady, a dzieci i młodzież uczulić na konieczność zaniechania kontaktów bezpośrednich z rówieśnikami, unikanie miejsc publicznych oraz pozostanie w domach. Respektowanie zasad przez wszystkich pozwoli uniknąć ryzyka zarażenia Państwa i Waszych bliskich. 

Powrót do Aktualności
Powrót do Aktualności
Powrót do Aktualności

INFORMACJA

Drodzy Rodzice!

Zgodnie z zaleceniami Ministra Edukacji Narodowej informuję, że od dnia 12 marca do 25 marca funkcjonowanie przedszkola zostaje ograniczone. W tych dniach nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze.

12 i 13 marca przedszkole będzie prowadzić jedynie zajęcia opiekuńcze w grupach jak dotychczas. Grupy nie będą łączone.

Proszę na bieżąco kontrolować informacje na stronie internetowej przedszkola.

Bardzo proszę o przestrzeganie w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń. Proszę też zwrócić uwagę na bezpieczeństwo dzieci.

Pragnę uspokoić Państwa, że w naszym przedszkolu nie ma osób zakażonych i z podejrzeniem zakażenia koronawirusem. Przedszkole prowadzi działania profilaktyczne.

Proszę o zachowanie spokoju i czujności.

Z poważaniem

Agnieszka Pogonowska

Powrót do Aktualności

INFORMACJA

W ZWIĄZKU Z SYTUACJĄ ZACHOROWAŃ NA GRYPĘ I WIRUSA, KTÓRY AKTUALNIE WYSTĘPUJE W POLSCE, W TROSCE O WSPÓLNE BEZPIECZEŃSTWO, PROSIMY OSOBY, KTÓRE WYKAZUJĄ JAKĄKOLWIEK INFEKCJĘ (KATAR, KASZEL, GORĄCZKA) O POWSTRZYMANIE SIĘ OD ODWIEDZIN PRZEDSZKOLA W TYM CZASIE. JEDNOCZEŚNIE APELUJEMY DO RODZICÓW ABY ICH DZIECKO POZOSTAŁO W DOMU, JEŚLI MA JAKĄKOLWIEK INFEKCJĘ (KATAR, KASZEL, GORĄCZKA, BÓL UCHA, BÓL BRZUCHA). CHORE DZIECI NIE BĘDĄ PRZYJMOWANE DO PRZEDSZKOLA. DODATKOWO PROSIMY O ZACHOWANIE HIGIENY MYCIA RĄK.

PONADTO INFORMUJEMY, ŻE DZIEŃ OTWARTY W NASZYM PRZEDSZKOLU ODBĘDZIE SIĘ W INNYM TERMINIE. 

                                                           DYREKCJA PRZEDSZKOLA

Powrót do Aktualności

Pokaz mody wiosennej - Motylki

Drodzy Rodzice! Prosimy, aby na ŚRODĘ (tj. 11.03.2020r.) dzieci przyniosły stroje wiosenne (np.czapki, apaszki, kalosze, płaszczyki, berety itp.).

Powrót do Aktualności

Warsztaty Slime w Wiewiórkach

Drodzy Rodzice, Dnia 16 marca (poniedziałek) odbędą się warsztaty, w których dzieci będą mogły wykonać wlasne slime. Prosimy o przyniesienie małego słoika wraz z nakrętką do 13 marca (piątek). Dziękujemy
Powrót do Aktualności

Warsztaty - Motylki

Zapraszamy wszystkie dzieci z grupy Motylki na warsztaty mydlarskie, które odbędą się dnia 09.03.2020r.(tj. poniedziałek) o godzinie 9:00.

Powrót do Aktualności

Ogłoszenie - Pszczółki.

Drodzy Rodzice!

Prosimy, aby dzieci z grupy Pszczółki na poniedziałek 09.03.2020r. przyniosły małe cebulki, nasiona warzyw lub kwiatów itp. Będziemy przygptowywać kącik wiosenny.

Powrót do Aktualności

Drodzy Rodzice!

Prosimy, aby dzieci z grupy ,,Motylki'' przyniosły na 05.03.2020r. jedną plastikową butelkę (najlepiej 0,5l).

Powrót do Aktualności

Drodzy Rodzice!

Dnia 02.03.2020r ( poniedziałek), planowany jest wyjazd do Tężni Solankowej ( w Parku Wodnym Siedlce) Grupa Biedronki i Wiewiórki. 

Wyjazd autobusem MPK spod przedszkola o godzinie 9:30. Planowany powrót o godzinie 11:20. 

Powrót do Aktualności

Warsztaty mydlarskie - gr. Zajączki

Drodzy Rodzice!

Dnia 03.03.2020 r. (wtorek) o godz. 9.00 odbędą się w grupie Zajączków warsztaty mydlarskie.

Powrót do Aktualności

Ogłoszenie - gr. Zajączki

Drodzy Rodzice! 

Prosimy, aby dzieci z grupy Zajączki na poniedziałek 02.03.2020 r. przyniosły małe cebulki, nasiona warzyw lub kwiatów itp. Będziemy przygotowywać kącik wiosenny.

Dziękujemy

Powrót do Aktualności

Dzień Dinozaura - Motylki

Drodzy Rodzice,

w związku z Dniem Dinozaura dn. 25.02(wtorek) w grupie "Motylki" prosimy o przynoszenie pluszaków, książeczek i innych przedmiotów związanych z tematyką dnia,

Przedszkole niepubliczne

“Akademia Młodego Człowieka”
ul. Starowiejska 303, 08-110 Siedlce
tel.: 517 866 010
tel.: 506 410 815
e-mail: przedszkole@akademiamc.pl

Dojazd do przedszkola w Siedlcach
Copyright © 2020 Akademia Młodego Człowieka Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: TOJA.org | Budowa strony: L77.pl