Kącik rodzica

Galeria

Powrót do Galeria

„Pierwsze koty za płoty”

Pierwsze dni w przedszkolu naszych nowych przedszkolaków z grupy „Biedronek”, były bogate w różne doświadczenia. Dzieci poznawały się nawzajem podczas wspólnej zabawy, zapoznawały się ze swoją salą, paniami oraz z zasadami panującymi w Akademii Młodego Człowieka. Pogoda sprzyjała spacerom, podczas których obserwowaliśmy zmiany zachodzące w jesiennej przyrodzie. Po drodze mijamy różne drzewa i rośliny. Dzieci bez trudu rozpoznają już śliwę, jabłoń, orzech czy słoneczniki. Spacery odbywały się w towarzystwie naszego dłuuugiego przyjaciela- węża Leona, który pilnował porządku oraz by żaden Przedszkolak się nie zgubił. Słoneczna aura pozwoliła także na szaleństwa na placu zabaw. Największe zainteresowanie wzbudziły ogromne kolonie mrówek w piaskownicy. Dzieci z dużym zaciekawieniem je obserwowały. Znaleźli się odważni, którzy brali je na swoje dłonie. Wiele radości sprawiły dmuchawce, które wykorzystałyśmy do ćwiczeń oddechowych;)

W swojej sali „Biedronki” bawiły się w różnych kącikach zainteresowań. Najchętniej wybieranymi były zabawki z kącika domowego oraz klocki. Dzieci z zapałem tworzyły rozmaite budowle z klocków. Pewnego dnia urządziłyśmy konkurs na największy mur. Franio podjął się samodzielnej budowy, zaś Oliwier z Grzesiem i Kubą tworzyli wspólną konstrukcję. Później dumnie prezentowali się przy swoich pracach.

Spotykamy się również z panią Kasią i panem Wojtkiem, którzy wprowadzają nas w świat muzyki. Wykonaliśmy też nasze pierwsze prace plastyczne pod okiem pana Piotra, który dba o nasz rozwój artystyczny.

Tak o to upłynęły już dwa tygodnie naszym kochanym Maluchom. Nie obyło się bez łez, ale któż z nas nie płacze przy rozstaniach z najbliższymi….

Małgorzata Jaszczuk i Wioletta Przychodzeń

Inne Galerie

Przedszkole niepubliczne

“Akademia Młodego Człowieka”
ul. Starowiejska 303, 08-110 Siedlce
tel.: 517 866 010
tel.: 506 410 815
e-mail: przedszkole@akademiamc.pl

Dojazd do przedszkola w Siedlcach
Copyright © 2021 Akademia Młodego Człowieka Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: TOJA.org | Budowa strony: L77.pl