Kącik rodzica

Aktualności

INFORMACJA

Szanowni Państwo

Przypominamy, że w dniu 12 czerwca(piątek) przedszkole jest nieczynne.

W lipcu przedszkole pracuje bez przerwy technicznej. 

Dyrekcja

Tydzień muzyczny w grupie "Wiewiórek", "Motyli" i "Biedronek"

Drodzy Rodzice,

Prosimy o przyniesienie pustego opakowania po chusteczkach higienicznych ( suchych)  w pudełku w kształcie prostokąta do 13.05. (środa). Pudełko wykorzystamy na wykonanie własnego instrumentu muzycznego.

Dziękujemy 

Procedura przyprowadzania i odprowadzania dzieci do/z przedszkola

Dezynfekcja rąk dzieci
Przekazujemy oficjalne stanowisko Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie dezynfekcji rąk u dzieci. GIS nie zaleca stosowania środków do dezynfekcji rąk przez dzieci, zwłaszcza do 6. roku życia. Wynika to z możliwości wystąpienia negatywnych skutków zdrowotnych, przede wszystkim reakcji uczuleniowych. Zapewniamy ścisłe przestrzeganie przez dzieci mycia rąk mydłem antybakteryjnym zgodnie z obowiązującymi procedurami według wytycznych GIS i Ministerstwa Zdrowia. 

Wznowienie pracy przedszkola od 11 maja 2020

Szanowni Państwo,

informuję, że podjęliśmy decyzję o uruchomieniu przedszkola od 11.05.2020 r. (poniedziałek). Przedszkole będzie czynne w godzinach od 6:30 do 17.00. Nasza placówka będzie pełniła funkcję opiekuńczo-wychowawczą i dydaktyczną. Dla pozostałych dzieci nauczycielki grup będą realizować kształcenie na odległość. Bardzo proszę o deklarowanie potrzeby przyprowadzenia dziecka do przedszkola i chęci skorzystania z zajęć opiekuńczo-wychowawczych i dydaktycznych na 2 dni przed przyjściem (jest to niezbędne do zapewnienia wyżywienia i opieki). Mając na uwadze bezpieczeństwo dzieci, rodziców i pracowników, w czasie pracy przedszkola będzie ściśle przestrzegana Procedura bezpieczeństwa oraz procedura odbierania i przyprowadzania dzieci zgodnie z wytycznymi GIS oraz Ministerstwa Zdrowia.

Z poważaniem

  1. Pogonowska-Machała

Przedszkole niepubliczne

“Akademia Młodego Człowieka”
ul. Starowiejska 303, 08-110 Siedlce
tel.: 517 866 010
tel.: 506 410 815
e-mail: przedszkole@akademiamc.pl

Dojazd do przedszkola w Siedlcach
Copyright © 2023 Akademia Młodego Człowieka Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: TOJA.org | Budowa strony: L77.pl